top of page

Par mums

Kas stāv aiz Reline Design? Sirsnīga ģimene un spēcīga komanda. Kā ir būt mazam ģimenes uzņēmumam? Būtu jau mazliet neticami, ja teiktu, ka viegli, vai ne?

Atceros, kā pirms pāris gadiem ar vīru staigājām Rīgā pa lielveikalu un domājām "kāpēc gan mēs paši nevarētu radīt foršus t-kreklus?" Toreiz aizbraucām mājās, meklējām informāciju, daudz mēģinājām, daudz arī izgāzāmies, jo atrast labas kvalitātes kreklus bija diezgan sarežģīti.

Tā pamazām mācījāmies, sākām sadarboties ar māksliniekiem un sapratām, ka tie dizaini, kas "aizķer" sirsniņu, mums paši mīļākie. Un iedvesma darboties mums bija blakus katru mirkli - mūsu mazie palīgi. 

Mums vienmēr ir bijis svarīgi, lai jebkurš mūsu produkts nebūtu "parasts". Lai tam būtu savs raksturs un mūsu rokraksts. 


Tas nav vienkārši džemperis ar apdruku, tas ir patiešām kvalitatīvs organiskās kokvilnas džemperis, mīksts un maigs, patīkams ādai, tāds, lai viņu ieraugot skapī, tu jau zinātu to sajūtu, kas būs viņu uzvelkot 🤗 Tāpat arī ar katra apdruka, katrs teksts ir mūsu sirds vārdi, tas, ko mēs vēlamies nodot pasaulei - reizēm smaids, reizēm atgādinājums par ko svarīgu.


Mēs esam par produktiem, kas radīti Latvijā un stāsta savu stāstu... Reizēm skaļi, reizēm tikai čukstus, bet vienmēr - ar lepnumu un mīlestību.

Nu jau mūsu veikalā vari atrast džemperus, asprātīgas auduma somas, dāvanas un daudz ko citu. Tāpēc mūsu mazā ģimenīte saka lielu PALDIES, ka atbalsti mūs! Bez Tevis mēs nebūtu tādi, kādus redzi mūs šodien!

Par sapņiem, uzdrīkstēšanos un jauniem piedzīvojumiem kopā!

 

Lai skaisti!

bottom of page