top of page

Pakalpojumi

Piedāvājam apdrukāt dažādus tekstilproduktus (t-krekli, darba apģērbs, auduma somas, skolas formas utt.), kā arī lāzergriešanas un gravēšanas pakalpojumus tādos materiālos, kā koks un organiskais stikls.

Aprilis (44).jpg

Apdruka

Ļoti kvalitatīva auduma apdruka - DTF jeb digitālā transfēra druka, kuru izmanto dažādu kreklu, apģērbu kā arī somas, maisiņu u.c. lietu apdrukai.


DTF printeri ir aprīkoti ar pamatkrāsu CMYK tintēm + balto krāsu, lai varētu drukāt arī uz tumšiem audumiem. Šajā drukā zvēlētais apģērbs tiek ielikts termopresē un ar transfēru, kas izdrukāts uz papīra digitālās drukas printerī, tiek pārnests uz auduma.

IMG_6719.jpg

Lāzergravēšana

Lāzergravēšana – ar lāzera staru attēls tiek gravēts uz dažādām virsmām. Lāzera stars tiek kontrolēts, izmantojot datoru, līdz ar to, iespējams iegūt dažādas formas, dziļumu logo, zīmējumus un ornamentus. Lāzergravēšana piemērota tādām virsmām kā koks, organiskais stikls, papīrs u.c. 

No Jums nepieciešams: fails PDF vai vektoru faila formātā, atbilstošā mērogā.

Aprilis (77).jpg

Dizains

RELINE ne tikai palīdz realizēt Jūsu idejas, bet arī sadarbojas ar māksliniekiem, lai radītu jaunus t-kreklu, mazuļu bodiju un koka kartīšu dizainus, kas iedvesmotu klientus. Tā top RELINE īpašās kolekcijas, kuras der gan kā dāvanas, gan kā neatņemama sastāvdaļa Jūsu ikdienā!

bottom of page