top of page

Pakalpojumi

Piedāvājam apdrukāt dažādus tekstilproduktus (t-krekli, darba apģērbs, auduma somas, skolas formas utt.), kā arī lāzergriešanas un gravēšanas pakalpojumus tādos materiālos, kā koks un organiskais stikls.

Aprilis (44).jpg

Apdruka

Digitālā pilnkrāsu druka ir viena no progresīvākajām metodēm tekstila pilnkrāsu apdrukā. Krāsas, kas ražotas uz ūdens bāzes, tiek „iedrukātas” tieši audumā, radot sajūtu, ka apdruka burtiski ieēdas auduma šķiedrās. 

Pareizi kopjot apģērbu - mazgājot to 30 grādos un izgriežot uz otru pusi, druka neplīst un nebalē, tā kalpos ilgu laika periodu.

Savukārt, termodruka ir tekstila apdrukai paredzēta elastīga plēve - noturīga, nemaina krāsu, izskatu un noturību mazgāšanas procesā. Termodrukas pamatā ir teksta izgriešana no plēves, kas pēc tam ar karstas preses palīdzību tiek uzspiesta uz auduma. Krāsas vienmēr būs spilgtas un košas un cauri uzdrukātajiem elementiem nebūs redzama auduma šķiedra. Lieliski piemērota tekstu uzdrukai.

IMG_6719.jpg

Lāzergravēšana

Lāzergravēšana – ar lāzera staru attēls tiek gravēts uz dažādām virsmām. Lāzera stars tiek kontrolēts, izmantojot datoru, līdz ar to, iespējams iegūt dažādas formas, dziļumu logo, zīmējumus un ornamentus. Lāzergravēšana piemērota tādām virsmām kā koks, organiskais stikls, papīrs u.c. 

No Jums nepieciešams: fails PDF vai vektoru faila formātā, atbilstošā mērogā.

Aprilis (77).jpg

Dizains

RELINE ne tikai palīdz realizēt Jūsu idejas, bet arī sadarbojas ar māksliniekiem, lai radītu jaunus t-kreklu, mazuļu bodiju un koka kartīšu dizainus, kas iedvesmotu klientus. Tā top RELINE īpašās kolekcijas, kuras der gan kā dāvanas, gan kā neatņemama sastāvdaļa Jūsu ikdienā!

bottom of page