MŪSU PAKALPOJUMI

Dažādām tehnikām - dažādi rezultāti! Mēs saviem klientiem piedāvājam īstenot savas idejas izmantojot DTG apdruku, termodruku, kā arī lāzergravēšanu. Lai uzzinātu vairāk par katra pakalpojuma cenu, raksti vai zvani mums! Katra ideja ir atšķirīga un unikāla,  mēs būsim priecīgi padarīt to taustāmu!

DIGITĀLĀ PILNKRĀSU DRUKA

Digitālā pilnkrāsu druka ir viena no progresīvākajām metodēm tekstila pilnkrāsu apdrukā. Krāsas, kas ražotas uz ūdens bāzes, tiek „iedrukātas” tieši audumā, radot sajūtu, ka apdruka burtiski ieēdas auduma šķiedrās. 

Pareizi kopjot apģērbu - mazgājot to 30 grādos un izgriežot uz otru pusi, druka neplīst un nebalē, tā kalpos ilgu laika periodu.

Image by J Lee
Apģērbs bērniem, mazuļu bodiji
Black hoodies "ņemšu tevi sev blakus"

TERMODRUKA

Termodruka ir tekstila apdrukai paredzēta elastīga plēve - noturīga, nemaina krāsu, izskatu un noturību mazgāšanas procesā. Termodrukas pamatā ir teksta izgriešana no plēves, kas pēc tam ar karstas preses palīdzību tiek uzspiesta uz auduma. Krāsas vienmēr būs spilgtas un košas un cauri uzdrukātajiem elementiem nebūs redzama auduma šķiedra. Lieliski piemērota tekstu uzdrukai.

LĀZERGRAVĒŠANA

Lāzergravēšana – ar lāzera staru attēls tiek gravēts uz dažādām virsmām. Lāzera stars tiek kontrolēts, izmantojot datoru, līdz ar to, iespējams iegūt dažādas formas, dziļumu logo, zīmējumus un ornamentus. Lāzergravēšana piemērota tādām virsmām kā koks, organiskais stikls, papīrs u.c. 

No Jums nepieciešams: fails PDF vai vektoru faila formātā, atbilstošā mērogā.

Image by Annie Spratt
Oktobris (58).jpg

DIZAINS

RELINE ne tikai palīdz realizēt Jūsu idejas, bet arī sadarbojas ar māksliniekiem, lai radītu jaunus t-kreklu, mazuļu bodiju un koka kartīšu dizainus, kas iedvesmotu klientus. Tā top RELINE īpašās kolekcijas, kuras der gan kā dāvanas, gan kā neatņemama sastāvdaļa Jūsu ikdienā!