top of page

-

Piegade un atgriesana

v

Veikala politika

Veikala Politika

Mēs uzņemamies atbildību, ka Jūsu privātā informācija (vārds, uzvārds, piegādes adrese u.c.) netiks nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, ja to nepieprasīs tiesībsargājošās iestādes. 

 

Pārdevējs pasūtījumu apstrādei, grāmatvedības nolūkos un produktu piegādes organizēšanai var pieprasīt šādus Jūsu personas datus: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasts. 

 

Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā,  Pārdevēja datorā un e-pasta adresē relineapdruka@gmail.com. Dati tiek aizsargāti un tiem ir piekļuve tikai ar drošu paroli. 

 

Mēs cienām Jūsu privātumu un nekad neizmantosim Jūsu datus nolūkā, kas varētu ierobežot Jūsu privātumu. 

 

Ja Jums rodas neskaidrības, mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.

Maksāšanas metodes:

- MasterCard / Visa / Maestro
- PAYPAL

-

Piegade un atgriesana

v

Pārdevējs veic pasūtījuma piegādi Pircējam, atbilstoši Pircēja izvēlētajam piegādes veidam;

 

Pārdevējs veic preču izsūtīšanu / nodošanu 3 - 5 dienu darba dienu laikā no brīža, kad Pārdevējs saņēmis apmaksu par pasūtījumu savā bankas kontā, ja prece ir paredzēta ar personalizāciju, tad piegādes laiks var būt no 5-7 darba dienām (atkarībā no personalizējamo preču daudzuma);

 

Steidzamos gadījumos, ja Pircējam nepieciešama ātrāka izsūtīšana / nodošana, Pircējs par to informē Pārdevēju, lai vienotos par iespējām veikt ātrāku izsūtīšanu / nodošanu;

 

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Pircēja izvēlētā piegādes veida, pieejamie piegādes veidi ir:

Piegāde izmantojot OMNIVA pakomātu, cena - 3.50 EUR;

Piegāde izmantojot DPD Pickup pakomātu, cena - 3.50 EUR;

Piegāde izmantojot DPD krujeru, cena - 5.00 EUR.

 

Gadījumos, ja piegāde aizkavējās, tad Pārdevējs nekavējoties informē Pircēju par pasūtījuma piegādes aizkavēšanos.

Ja Pircējs nav apmierināts ar produkta krāsu, izmēru vai preces modeli, tad Pircējam ir visas tiesības 14 kalendāro dienu laikā preci apmainīt vai atgriezt. Personalizētus produktus NAV iespējams atgriezt vai samainīt!

Gadījumos, ja Pircējs ir lūdzis veikt izmaiņas precēs un tās tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma, tad Pārdevējs preces atpakaļ nepieņem un nemaina (MK 255 22.punkts);

Izmantojot preces atteikuma tiesības, Pircējam ir jāsedz preces atpakaļ atdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA RELINE ir piekritis segt šīs izmaksas.

Lūdzu sazinieties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi par preci, tās apmaiņu vai atgriešanu.

bottom of page